Laenulepingute näidised ühe kliki kaugusel


Meie lehelt leiate erinevad laenulepingute näidised. LLepingute näidised on kõigile allalaadimiseks ja kasutamiseks tasuta. Neid lepinguid igaüks kopeerida, uuesti kasutada, redigeerida või teistega jagada.

Meie laenulepingute näidised on kokku pannud erinevad juristid ning koostatud vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale Võlaõigusseadusele.

Kui teil on meie lehel oleva sisu kohta ettepanekuid, või arvate, et sisu võiks olla parem, teistsugune, või tahate panustada mõne laenulepingu näidisega, kirjutage meile info(at)laenuleping.eeLaenude lehed ja info laenudest

Vaadake ka teisi laenude kokkuvõtteid

Laenuleping.ee kodulehest


Laenuleping.ee kuulub kodulehekülgede gruppi, mis hõlmavad erinevaid laenuteemasid Eestis ning laenamist üldiselt. Laenuleping.ee moodi kodulehekülje tegemise idee tekkis mõned aastad tagasi, olles ise hädas laenulepingu blanketi leidmisel. Täna, on seis küll natuke paranenud, kuid sobivat laenulepingu näidist pole alati lihtne leida. Seepärast oleme koostanud erinevaid laenulepingu formaate, proovinud need struktureeritult allalaadimiseks lisada ning loomulikult on need kõigile tasuta.

Kui enamus leheküljed mis pakuvad näiteks laenulepingute näidiseid, on kas mõne õigusbüroo või muu ärilise eesmärgiga ettevõtte poolt tehtud, siis meie lehe ainuke eesmärk ongi pakkuda inimestele laenulepingute näidiseid ning asjakohast informatsiooni, mis puudutab laenulepingute koostamist, läbivaatamist ning resursse (näiteks tasuta õigusabi) ning muud asjakohased nõuanded.

Oleme proovinud teha selle protsessi ka võimalikult lihtsaks, ning soovi korral võite minna Laenulepingu lehele ja laadida alla laenulepingute näidised erinevates formaatides vaid ühe klikiga.

Meie lehe sisu on pidevalt uuendamisel ning ajapikku peaksite meie leheküljelt leidma kõikide populaarseimate laenulepingute näidised, olgu tegu autolaenu, kodulaenu või lihtsa eraisiku laenulepinguga.

Missioon

Täna on internet täis igasugu blogisid ja kodulehekülgi, eriti mis puudutab laenuvaldkonda, kus domineerib madala kvaliteediga sisu, mis on loodud vaid kolmandate osapoolte toodete reklaamimiseks. Seesuguseid lehekülgi nimetatakse ka kui "Affiliate" lehekülgi ning nende ainus mõte on teenida tulu vahendatud klientide pealt. See tähendab omakorda, et sisu mis on lehekülgedele loodud, on peaasjalikult kirjutatud selliselt, et vahendada võimalikult palju klikke. Siinkohal peab mainima, et on ka väga heal tasemel laenude kokkuvõtteid pakkuvaid lehekülgi, nagu näiteks Financer.com sisukad postitused, kui ka mõned teised.

Ülaltoodud põhjused on ka peamiseks motivatsiooniks, et hoida meie poolt tehtavad koduleheküljed reklaamivabad seejuures pakkudes inimestele väärtust (laenuleping.ee leheküljel laenulepingute näidiste näol.)

Tulevikus proovime kirjutada ka üldisi kokkuvõtteid laenudest ning parimatest pakkumistest ning seda objektiivselt ning erapooletult.

Meie teised kodulehed laenuvaldkonnas

Tulevikus, on plaanis luua veel mitu kodulehekülge, mis võtavad detailselt kokku laenamist puudutavad teemad ning erinevad spetsiifilisemad laenuteemad, nagu näiteks laenu kindlustust, laenu refinantseerimine, laenud maksehäirega ja pakkuda ka kokkuvõtteid üldiselt laenamisest ning nippidest, kuidas raha laenates leida parim pakkumine ja seejuures säästa raha.

laenulepingu näidis
laenulepingu koostamine
laenud
kiirlaenuleping
kodulaenuleping