Laenuleping ühe kliki kaugusel


Meie lehelt leiate erinevad laenulepingute näidised. Meie poolt pakutavate laenulepingute näidised on kõigile allalaadimiseks ja kasutamiseks tasuta. Neid lepinguid võib igaüks kopeerida, uuesti kasutada, redigeerida või teistega jagada.

Meie laenulepingute näidised on kokku pannud kogenud juristid ning koostatud vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale Võlaõigusseadusele.

Kui teil on meie lehel oleva sisu kohta ettepanekuid, või arvate, et sisu võiks olla parem, teistsugune, või tahate panustada mõne laenulepingu näidisega, võtke meiega ühendust, kasutades selleks kontaktivormi.

Laenuleping.ee kodulehest

Laenuleping.ee moodi kodulehekülje tegemise idee tekkis mõned aastad tagasi, olles ise hädas laenulepingu blanketi leidmisel. Täna, on seis küll natuke paranenud, kuid sobivat laenulepingu näidist pole alati lihtne leida. Selleepärast olemegi teinud laenulepingu kodulehekülje, et teil oleks lihtsam leida ning allalaadida erinevad versioonid standardsest laenulepingust.

Meie lehel pole Affiliate linke ning me ei teeni teie andmete või klikkide pealt raha.

Oleme proovinud teha laenulepingu allalaadimise protsessi ka võimalikult lihtsaks, ning soovi korral võite minna Laenulepingu lehele ja laadida alla laenulepingute näidised erinevates formaatides vaid ühe klikiga.

Meie lehe sisu on pidevalt uuendamisel ning ajapikku peaksite meie leheküljelt leidma kõikide populaarseimate laenulepingute näidised, olgu tegu autolaenu, kodulaenu või lihtsa eraisiku laenulepinguga.

Missioon

Täna on internet täis igasugu blogisid ja kodulehekülgi, eriti mis puudutab laenuvaldkonda, kus domineerib sisu, mis on tihtipeale väga madala kvaliteediga. Seesuguseid lehekülgi nimetatakse ka kui "Affiliate" lehekülgi ning nende ainus mõte on teenida tulu vahendatud klientide pealt. See tähendab omakorda, et sisu mis on lehekülgedele loodud, on peaasjalikult kirjutatud selliselt, et vahendada võimalikult palju klikke. Siinkohal peab mainima, et õnneks on internetis ka väga heal tasemel laenude kokkuvõtteid pakkuvaid lehekülgi, nagu näiteks Financer.com või tarbijakrediidi portaal minuraha.ee

Ülaltoodud põhjused on ka peamiseks motivatsiooniks, et hoida meie poolt tehtavad koduleheküljed võimalikult vähese reklaamiga, seejuures pakkudes meie kasutajatele lisaväärtust.

Laenu võtmise meelespea

Laenu võtmine on finantskohustus ning enne laenu võtmist peaks alati tegema korraliku taustauuringu ning võrdlema võimalikult paljude laenuandjate pakkumisi. Kui olete otsustanud võtta laenu, tutvuge alati hoolikalt laenutingimustega, krediidikulukusemääraga ning teiste laenu võtmisega seotud kuludega. Vajadusel konsulteerige finantsnõustaja- või mõne erapooletu eksperdiga.